Жалюзі, ролети

13Жалюзі –це сучасний елемент декорування вікон. Вони прекрасно підходять для віконних прорізів нестандартних розмірів. Жалюзі є двох типів: вертикальні та горизонтальні
       Вертикальні жалюзі – це найбільш просте рішення, для створення неповторного інтер’єру. Вони однаково добре підходить як для дому, так і офісу. Перевагою є наявність великої кількості різновидів тканина яка відрізняються за кольором, прозорістю, малюнком (фактурою), складом і якістю.
       Горизонтальні жалюзі – це прості, універсальні, надійні та зручні в повсякденному користуванні вироби. Такі жалюзі підходять як для оформлення офісів, так і для житлових кімнат. Зручні тим, що можна закрити як віконний проріз цілком, так і кожну стулку вікна окремо.

13708595871364649У даний час тканинні ролети знаходяться на піку популярності. Ці по суті рулонні штори відмінно виглядають в будь-якій кімнаті: кухні, спальні або дитячій. Рулонна штора – це полотно, яке в розправленому стані повністю закриває віконний отвір, а при відкритті змотується в щільний валик і закріплюється зверху вікна. Управління рулонною шторою здійснюється спеціальним ланцюжком, який дозволяє піднімати і опускати ролету, а також фіксувати її на певній висоті.

Захисні ролети – багатофункціональний пристрій, поєднуючий в собі захисну, декоративну, представницьку і, іноді, сонце- і світлозахисні функції.  і т. д.