Металопластикові вікна

1402837620_oknoМеталопластикові вікна (іноді їх називають просто пластиковими вікнами, або ж вікнами з ПВХ) являють собою конструкції, основу яких складає каркас з пластикового профілю, посиленого металевим армуванням. Універсальні властивості сучасних профільних систем дають змогу виготовляти вікна найрізноманітнішої форми, починаючи від найпростіших, що не відкриваються, і закінчуючи складними не прямокутними конструкціями з кількома стулками.

За відкривання та закривання стулок вікна у різних режимах відповідає комплекс механізмів, що називається фурнітурою. Також до фурнітури відносять віконні ручки, петлі та додаткові елементи, що дають змогу вдосконалити вікно, розширивши його можливості.

У каркас з металопластикового профілю встановлюється герметичний склопакет, до складу якого може входити два або три скла різної товщини. Від властивостей використаного скла залежить левова частка характеристик вікна, а саме – його теплоізоляційні, сонцезахисні та звукопоглинаючі властивості.

Незважаючи на те, що всі ми звикли бачити металопластикові вікна білими й схожими одне на інше, їх можна прикрасити за вашим бажанням. До способів оздоблення вікна належать ламінація профілю кольоровою плівкою, встановлення вітражу або кольорового склопакету, прикрашення конструкції шпросами тощо.

В нашому магазині ви можете обрати вікна з таких профільних систем: Rehau, Veka, Steko, Epsilon.

Розкажемо детальніше про профільні  системи, які можете в нас замовити.

Профільна система REHAU-Euro 60-Design виготовляється як трикамерна профільна система та має конструктивну глибину 60 мм. Дана профільна ситема  відповідає всім вимогам нових норм по теплозбереженню та є досить економічною.

REHAU-Euro 70 -Design -5 -ти камерна профільна система з можливістю встановлення склопакету товщиною 42 мм. Завдяки різноманітній формі, кольору та стулці з покращеним дизайном, металопластикові вікна із профільної системи REHAU-Euro 70-Design будуть досконало доповнювати інтер’єр Вашого житла.

REHAU-Brillant-Design має глибину коробки 70/80 мм та два контури ущільнення. Вікна з профілю REHAU Brillant-Design поєднують покращену теплоізоляцію з різноманіттям дизайнерських рішень-гладка і блискуча поверхня профілів, скоси або заокруглення з зовнішньої сторони стулки та вишукана палітра кольорів.

На сьогоднішній день, з точки зору енергозбереження система Geneo  вважається найкращою віконною системою з конструктивною глибиною 86 мм. Віконний профіль повністю армований з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO-це волокнистий композитний матеріал, який робить профіль надзвичайно міцним.

SYNEGO – система, що складається з рами- 7 камер та стулки- 6 камер .

80-ми міліметрова конструктивна глибина профілю дозволяє встановлювати склопакет шириною до 51 мм.

Встановивши вікна з профілю REHAU, ви станете значно менше платити за енергоносії!